Obowiazki pracy

W naszej możliwości dostają się jedynie dobre oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona pracy oraz ergonomia obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu doskonałej wartości składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły postęp w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też profesjonalne oraz daleko korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o jakimś rozmiarze i ludźmi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Kankusta Duo

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i podnoszą je w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do robienia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te stosowane są przy zasysaniu większych liczb suchego materiału z ogromnych przestrzenie. Zostały zbudowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zwracamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Planujemy i działamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.