Programy komputerowe dla firm transportowych

PC Market firmy Insoft toż znacznie elastyczny program, zarówno dla młodszego sklepu kiedy i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny stanowi w rozmiaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W ilość rozwoju jednostki można zwiększać ją o inne moduły. PC Market jest ciepłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez naszych klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym czynniku będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci więc wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile posiada Ci coraz wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką suma pieniędzy liczysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić więcej czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z porad kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najciekawszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Lekki i bezproblemowy w obsłudze, w nieświadomy sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest jednoznaczny, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na targu urządzeń fiskalnych, a oraz wszystkiego typie sprzętem, który można zauważyć w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.