Zlacza neutrik

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej poważnych powodach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to istnieje za złącze i dlaczego istnieje naturalnie bardzo elastyczne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a też znacznie korzystną komunikację całych systemów sterowania, które potrafią się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata również trzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to kompletny system, który zezwala na stosowanie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie posiada ponad obowiązku wyłączania siedzącego w danym czasie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Każde są zrobione w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze tworzącej się od –55, a przechodzącej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego zimna i pozytywna. Dzięki temu, że posiadają obudowę wykonaną z takich artykułów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na jakieś uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również dania na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo funkcjonalne i otwarte i trwałe.